Skip Navigation LinksYeni Sayfa > Kitap > Detay


resmi büyüt

Kendini Arayan Çocuk

Fiyatı

:

10,00TL

Yeni Sayfa Fiyatı

:

7,51 TL ( 6,95 TL + KDV)

Kazancınız

:

%25

Yazar

:

Yayınevi

:

Tudem Eğitim Hizmetleri

Dizi

:

Barkod

:

9789944696920

ISBN

:

9789944696920

Editör

:

Çeviren

:

Kapak / Resimleyen

:

Basım Yeri / Tarihi

:

İzmir   2013 / Haziran

Kapak Türü

:

Karton Kapak

Kağıt Türü

:

Kitap Kağıdı

Sayfa Sayısı

:

104

Boyutları

:

19,5 x 13,5 x 0,6 cm.

Temin Süresi

:

4 gün


 
istek listeme ekle fiyatı düşünce haber ver

Kitap Hakkında

Hayal mi, Gerçek mi?

Hayal kurmadan yaşanır mı hiç? Hayallerinizi kovmayın; çünkü onlar gittiler mi siz kalırsınız belki, fakat artık yaşamıyorsunuz demektir. demiş Mark Twain. İyisi mi, siz siz olun hayallerinizden asla vazgeçmeyin. Çünkü eğer hayallerinizi kaybederseniz bir yanınız hep eksik kalır.

Ne güzel şeydir hayal kurmak. Üstelik, bir o kadar da zahmetsiz ve keyifli. Bu eşsiz deneyimin tadına bir kere vardınız mı öyle kolay kolay vazgeçemezsiniz. Hayallerinize sımsıkı sarılır, gerçeğe dönüşmeleri için bin bir dilekte bulunursunuz. Tabii eğer bu yolda kendinizi kaybetmemişseniz

Güçlü kalemi ve duyarlı kişiliği ile edebiyatımızın şair ruhlu yazarlarından Hamdullah Köseoğlu, yeni öykü kitabı Kendini Arayan Çocukta, hayallerinin peşinden koşarken kendini kaybeden çocukların gerçekçi dünyalarına doğru masalsı bir yolculuğa çıkarıyor okurlarını. Yazarın, hayaller denizine yelken açan hayalsever öyküleri hem güldürüyor, hem de düşündürüyor. Uçarı hayallerini âdeta yarışa koşturan öykü kahramanlarının düşleri ise çağlayıp duran bir renk pınarını anımsatıyor.

Köseoğlu, görünmez olmayı dileyen Doğanın, kalbini sahnelerin parıltılı ışıklarına kaptıran Aslının, kendini aramaya koyulan Barışın, kuş olup uzaklara uçmak isteyen Erdinçin, kimlik çatışması yaşayan Ezginin, uzay sevdalısı Onurun, bir an önce büyümek için yanıp tutuşan küçük Barışın hayallerini, çocukça duygular eşliğinde anlatmaya çalışırken, okurlarını hayatın gerçekleri ile yüzleştirmeyi de ihmal etmiyor.

Hamdullah Köseoğlu, ilham veren öykülerinde, hayal kurmanın dayanılmaz çekiciliğini yüceltirken, bir de hayati bir sır paylaşımında bulunuyor: Hayal denizinde yüzüp eğlenirken, sahte mutluluklarda boğulup sakın ola kendinizi kaybetmeyin!

Her şeye rağmen, hayallerinizden asla vazgeçmemeniz dileğiyle

Okuyucu Yorumları

Bu ürünle ilgili bir yorum yapılmamıştır. İlk yorumu yapan siz olun!..

Bu kategoride en çok yorum yapılan ürünleri görmek için tıklayın...

 

Kitap > Çocuk Kitapları

 

 

 

 
  Sepetiniz boş.

TOPLAM

0

   
 

Saftirik Greg'in Günlüğü 8 / Batsın Bu Dünya

Epsilon Yayınevi


 
 

Kendini Arayan Çocuk

Tudem Eğitim Hizmetleri