Skip Navigation LinksYeni Sayfa > Kitap > Detay


resmi büyüt

Grinin Elli Tonu

Fiyatı

:

25,00TL

Yeni Sayfa Fiyatı

:

17,51 TL ( 16,21 TL + KDV)

Kazancınız

:

%30

Yazar

:

Yayınevi

:

Pegasus Yayıncılık

Dizi

:

Barkod

:

9786055289836

ISBN

:

9786055289836

Editör

:

Çeviren

:

Sevinç Seyla Tezcan

Kapak / Resimleyen

:

Basım Yeri / Tarihi

:

İstanbul   2012 / Eylül

Kapak Türü

:

Karton Kapak

Kağıt Türü

:

Kitap Kağıdı

Sayfa Sayısı

:

576

Boyutları

:

21,5 x 13,5 x 3,5 cm.

Temin Süresi

:

2 gün


 
istek listeme ekle fiyatı düşünce haber ver+
İkili Fırsat!

30,19 TL
27,96 TLKitap Hakkında

Romantik, özgürleştirici ve kesinlikle bağımlılık yaratıcı... Bu roman dengenizi sarsacak, sizi ele geçirecek ve ebediyen sizinle kalacak
Edebiyat ögrencisi olan Ana Steele, genç girişimci Christian Greyle röportaj yapmaya gittiğinde son derece çekici, zeki ve sinir bozucu bir adamla karşılaşır. Toy ve masum Ana, bu adama duyduğu arzu karşısında şaşkına döner ve adamın gizemli doğasına rağmen ona yakınlaşma arzusuyla yanıp tutuşur. Ananın güzelliği, zekâsı ve özgür ruhuna direnemeyen Grey de onu istediğini kabul eder, ancak şartları vardır...
Greyin sıra dışı erotik istekleri karşısında şoka uğayan ama bir yandan da heyecana kapılan Ana tereddüde düşer. Büyük başarısına rağmen çokuluslu şirketleri, uçsuz bucaksız serveti ve sevgi dolu bir ailesi vardır Grey şehvete esir olmuş ve hükmetme hırsı olan bir adamdır. Çift, cüretkâr ve tutkulu bir fiziksel ilişkiye yelken açarken, Ana, Christianın karanlık sırlarını ve kendi gizli arzularını keşfeder.

Okuyucu Yorumları


(34) 08/12/2012
Grinin Elli Tonu
Bu kitaba başlarken biraz kitap hakkında bilgim vardı. Christian'dan nefret edeceğimi, karşımda sadist, insanları kullanan ve dediğim dedik bir kahraman bulacağımı ve Ana'nın onun elinde oyuncak olacağını düşünerek kitabı okumaya başladım.Ama önyargılarım yamamen yanlış. Kitabı okuduktan sonra kızların ortalıkta neden Christian, Christian diye dolaştıklarını anlayabiliyorum. Bir kere diğer aşk romanlarında olan erkek kahraman tabularını baştan aşağa yıkıyor.Mükemmel olmadan da kusurları, gizemleriyle ve açmazları ile de bir erkeği sevebileceğinizi hatta daha çok sevebileceğinizi gösteriyor. Yazarın ve çevirmenin eline sağlık.
Görüşe katılım (6 kişi): % 2 katılmıyor,
% 98 katılıyor.
Siz ne kadar katılıyorsunuz? Katılmıyorum Bu görüşe ne kadar katılıyorsunuz?  tıklayın... Katılıyorum

(39) 22/11/2012
Gride ne demek
Gri her zaman ortalarda biryerde demekti diye biliyorum ama burda orta diye birşey yok öyle uç ki.Kitaba hangi açıdan bakıldığına göre çok güzeldi.Yazar iletişimdeki bilgisayar yada telefon kullanılmasını bile okuyucuyu sıkmadan kitaba dahil edebilmiş.Okurken ne oluyoruz ya dediğimiz o karanlık geçmişin parçalarına kısaca değinip geçsede aklımda hep sonunun nasıl olacağı Gri'nin şimdiki hayatına yön veren geçmişinin detaylarının ne olduğunu merak ederken buluyorsunuz kendinizi.Nekadar erotizm yüklü olsada yazar konuyu öyle uzatmadan yazmışki bence gerçek bir okuyucu ikinci yada üçüncü kitabı genç yaşta bunları yaşayan iki masum insanın gerçek mutluluğu bulabilecekmi yada Gri hayatını gerçek sevgiye adayabilecekmi sorularının cevapları için bekler diyorum.Kısaca sadece kadınlar okumamalı erkeklerde olaya dahil olmalı.
Görüşe katılım (3 kişi): % 33 katılmıyor,
% 67 katılıyor.
Siz ne kadar katılıyorsunuz? Katılmıyorum Bu görüşe ne kadar katılıyorsunuz?  tıklayın... Katılıyorum

(30) 22/11/2012
etkisinden kurtulamayacaksınız.
Kadınların ve erkeklerin ilişkilerinde kendilerinden ne kadar taviz vereceğini yada veremeyeceğini çok çok çok farklı yolla anlatan etkileyici ve sürükleyici bir kitap.5 yıldız bu kitaba az bile.
Görüşe katılım (5 kişi): % 18 katılmıyor,
% 82 katılıyor.
Siz ne kadar katılıyorsunuz? Katılmıyorum Bu görüşe ne kadar katılıyorsunuz?  tıklayın... Katılıyorum

(45) 28/09/2012
elli ton
Okuduğum güzel romanlardan bir tanesi idi.Mizah,romantizm,tutku,heyecan bir aşk romanından beklenen her şey vardı.Serinin diğer kitaplarını da beklıyorum.tavsiye ediyorum okuyun.
Görüşe katılım (17 kişi): % 25 katılmıyor,
% 75 katılıyor.
Siz ne kadar katılıyorsunuz? Katılmıyorum Bu görüşe ne kadar katılıyorsunuz?  tıklayın... Katılıyorum
Yorum yapmak için tıklayınız...

Bu kategoride en çok yorum yapılan ürünleri görmek için tıklayın...

 

Kitap > Edebiyat

 

 

 
 

 

 

 
  Sepetiniz boş.

TOPLAM

0

   
 

Saftirik Greg'in Günlüğü 8 / Batsın Bu Dünya

Epsilon Yayınevi


 
 

Grinin Elli Tonu

Pegasus Yayıncılık